Obrazek na Prezent ŚWIĘTA RODZINA - srebrny obrazek na drewnie Zobacz większe
Napisz opinię
Obrazek na Prezent ŚWIĘTA RODZINA - srebrny obrazek na drewnie

Obrazek na Prezent ŚWIĘTA RODZINA - srebrny obrazek na drewnie


Obrazek na Prezent ŚWIĘTA RODZINA - srebrny obrazek na drewnie

S.BC6503.2P

Cena (brutto):

100,00 zł

+ koszty wysyłki

Wspaniały obrazek z ŚWIĘTĄ RODZINĄ na owalnym drzewie. Na posrebrzanej części wizerunek Świętej Rodziny pochylającego się nad dzieciątkiem.

Wymiary srebrnego obrazka:  11,5 cm x 15,5 cm (wielkość całkowita)

Proponujemy Państwu piękny obrazek przedstawiający ŚWIĘTĄ RODZINĘ z wyżłobionymi w drewnie gałązkami, wraz z dowolnym grawerem umieszczonym na odwrocie .

Taki upominek to pomysł niezawodny i zawsze mile widziany. Dodatkowym atutem takiego prezentu jest indywidualna dedykacja wygrawerowana na odwrocie obrazka.

Grawer do obrazka gratis !   

Święta Rodzina - obrazek religijny dla dziecka i nie tylko

Proponowany produkt to posrebrzany obrazek, wykonany na dobrym gatunkowo drewnie. Przedstawia Świętą Rodzinę, wykonaną z dbałością o najmniejszy szczegół. Pomysł idealnie sprawdzi się jako pamiątka Pierwszej Komunii Świętej, choć może być podarowany także przy okazji narodzin dziecka czy ślubu. Zaletą oferowanego rozwiązania jest zastosowanie najwyższej jakości materiałów - takich jak srebro i aluminium, stanowiących gwarancję niezmienności obrazka przez lata.

Srebrny obrazek włoskiej marki

Beltrami należy do wiodących, włoskich firm, specjalizujących się w produkcji srebrnych dewocjonaliów najwyższej jakości. Srebrny obraz Święta Rodzina posiada ochronną, lakierowaną warstwę na srebrze, co skutecznie zabezpiecza przed śniedzeniem. Produkt można swobodnie powiesić na ścianie, bądź postawić na półce, dzięki obecności załączonej stopki. Jest perfekcyjnie wykonany i zachwycająco prezentuje się w eleganckim opakowaniu. Zaletą rozwiązania jest możliwość umieszczenia dowolnej dedykacji na jego odwrocie - przez co pamiątka będzie bliższa sercu obdarowanego.

Do kompletu

Inni klienci oglądali również: