Filtr

Dostępność

  Medalik dla dziecka

  Medaliki religijne są częstym prezentem dla dzieci, stanowią bowiem piękną i trwałą pamiątkę na długie lata. Taka biżuteria będzie prawdziwym amuletem, chroniącym dziecko od złego oraz rozpoznawalnym symbolem wiary.

  Medaliki dla dziecka o dużej wartości sentymentalnej

  Medaliki o tematyce religijnej, są piękną pamiątką dla dziecka na całe życie, zwłaszcza docenianą już w dorosłym życiu. Warto więc, by były wykonane z metali szlachetnych, takich jak złoto czy srebro, zyskamy wtedy gwarancję, że taka biżuteria będzie pięknie wyglądać przez wiele lat. Medaliki to biżuteria, która symbolizuje wiarę i przynależność do społeczności Kościoła, od lat cieszą się dużą popularnością, zachwycające swoim wyglądem, wykonane z dużą dbałością, należą do wysokiej klasy ozdób. Starannie wybierane, medaliki z wizerunkiem świętych symbolizują głęboką wiarę oraz miłość do drugiego człowieka, będą świetnym pomysłem na prezent oraz cudowną pamiątką przypominającą o chrześcijańskich wartościach i przywiązaniu do religijnej tradycji.

  Medalik dla dziecka w sklepie AnKa Biżuteria

  Nieodłącznymi elementami przyjęcia sakramentu przez dziecko jest pamiątka i symbol wiary, którą pociecha będzie nosić przez lata, jest to medalik bądź krzyżyk. Warto, jest więc zdecydować się na jakościowy upominek, który z biegiem czasu nie straci na swojej atrakcyjności. Medaliki i krzyżyki to symboliczna ozdoba o wymiarze religijnym, w naszym sklepie wykonane z dużą precyzją, tylko z najlepszej jakości materiałów, srebra próby 925 oraz złota, zachwycają i przyciągają spojrzenia. Złota biżuteria jest droższa niż ta wykonana ze srebra, osoby, które planują zakup medalika lub krzyżyka i mają nieco mniejszy budżet, mogą natomiast wybrać srebro, które świetnie będzie pasować, aby nosić je na co dzień. Elementy biżuteryjne często mogą mieć ogromną wartość sentymentalną dla noszącego, niezależnie od ich wartości materialnej. W AnKa Biżuteria zadbaliśmy o to, by cena biżuterii była przystępna, a jakość nie odbiegała od naszych standardów, wszystkie nasze medaliki i krzyżyki prezentują się bardzo ciekawie i nietuzinkowo. Oferowana przez nas biżuteria to nie tylko gwarancja najwyższej jakości, ale także piękny symbol, dzięki temu jest wyjątkowym pomysłem na prezent oraz ponadczasową pamiątką.

  Średnia ocena medalików dla dziecka kategorii: 5,0/5 - 169 opinie klientów