Pamiątka srebrna Obrazek srebrny Święta Rodzina Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Ten spodobał mi się naj bardziej. Obrazek srebrny w kształcie serca przyciąga spojrzenia, pięknie odbija światło, a Święta Rodzina jest wykonana z dużą dbałością o szczegóły. Daję 5 gwiazdek. Igor

Ocena 

Dziękuję za szybką dostawę, zdecydowałam się w ostatniej chwili na taki prezent dla bliskich.. Obrazek jest cudowny, sama już zastanawiam się nad wyborem jednego dla siebie. Bogata oferta mi tego nie ułatwia, wszystkie mi się podobają. :D

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Święta Rodzina -obrazek srebrny 16,2-15 cm - Grawer gratis

Święta Rodzina -obrazek srebrny 16,2-15 cm - Grawer gratis


Święta Rodzina -obrazek srebrny 16,2-15 cm - Grawer gratis

6562-3

Cena (brutto):

250,00 zł

+ koszty wysyłki

Obrazek z wizerunkiem Świętej Rodziny 

Grawer do obrazka gratis!

  • Wymiary:  16,2 cm/15 cm
  • Wprodukowany we Włoszech  , zgodnie z kunsztem i tradycją obróbki metali szlachetnych z załączonym certyfikatem jakości producenta BELTRAMI s.r.l.
  • W obrazku znajduje się elegancka nóżka, aby móc postawić obrazek oraz otwór do powieszenia
  • Obrazek wykonany z metalu szlachetnego o nazwie Miro-Silver pokrytego warstwą czystego srebra 999,95 przez włoskiego producenta, .Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy. Jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie. Doskonale odbijając światło podkreśla szlachetność srebra.
  • Obraz zapakowany jest w gustowne, usztywnione pudełko producenta  z powlekanego kartonu.
  • Bezpłatnie na życzenie klienta do produktu dołączamy aluminiową tabliczkę z dedykacją.        Tekst dedykacji należy podać w formularzu zamówienia w polu u góry "Tekst graweru". Wielkość tabliczki, a wraz z nią długość dedykacji ograniczona jest rozmiarem produktu.

Numer katalogowy: 6562-3

Do kompletu

Inni klienci oglądali również: