Medaliki - AnKaBizuteria.pl

Medalik na prezent ślubny

Prezenty ślubne zawsze mają bardzo symboliczną wartość. Ślub to coś pozytywnego, co nadaje naszemu życiu głębszy sens, początek wspaniałej wspólnoty. Tradycja wręczania prezentów z okazji ślubu sięga średniowiecza, warto, jest więc zastanowić się nad wyjątkowym prezentem dla nowożeńców, który sprawi im radość.

Medaliki jako niecodzienny prezent ślubny

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. To samo dotyczy prezentów ślubnych o tematyce chrześcijańskiej, dzięki tradycyjnym pomysłom na prezent ślubny masz gwarancję, że sprawisz uśmiech na twarzy młodej parze, a ten wielki dzień będzie należycie zapamiętany, bo przecież w tym dniu przysięgają przed Bogiem, że będą razem już na zawsze.
Bez względu na to, czy są małe, czy duże, drogie czy tanie, kupione czy domowe, prezenty na dzień ślubu dane prosto z serca, zawsze wywołują uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Dlatego ważne jest, aby ten dzień uczcić (małym) prezentem, pochodzącym prosto z serca, taka pamiątka będzie miała większą wartość. Prezenty ślubne powinny zawsze wyrażać, że poświęciłeś na ich wybór dużo uwagi, aby trwale zaskoczyć pannę młodą i pana młodego, takim pomysłem są medaliki, nie muszą pełnić wyłącznie funkcji estetycznych, mogą również przedstawiać postacie biblijne Matki Boskiej, Św. Krzysztofa, Św. Benedykta czy Michała Archanioła. To doskonały prezent dla osób, nad którymi ma objąć czuwanie wybrana postać lub święty. Takie pomysły na prezent ślubny nie tylko przynoszą wielką radość młodej parze, ale także mają bogate przesłanie.

Medaliki jako prezent ślubny w sklepie AnKa Biżuteria

Medalik o tematyce religijnej to ponadczasowy prezent pełen symboliki. Taką biżuterię, należy starannie dobrać, ponieważ będzie towarzyszyć bliskim przez długi czas. W naszej ofercie pomysłów na prezent ślubny znajdziesz medaliki z postaciami biblijnymi lub świętymi wykonane tylko z najlepszych materiałów, by zachowały swój blask na długi czas. Medaliki wykonane są z wysokiej jakości srebra próby 925, a także pozłacane. Wzory i projekty są jednocześnie klasyczne i nowoczesne, dzięki czemu takie medaliki są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych, jest to piękna pamiątka ślubna o niecodziennym charakterze. Dla wszystkich, którzy wolą coś bardziej eleganckiego i stylowego, odpowiednie są złote medaliki dla młodej pary. Możesz zdecydować się na klasyczny model lub bardziej nowoczesny design wykonany ze złota. Niezależnie od wyboru kruszcu, taka pamiątka będzie stanowiła piękny dodatek biżuteryjny o istotnej symbolice, będzie pamiątką o tematyce chrześcijańskiej, która przypomni o tym wielkim dniu.
Średnia ocena medalików jako prezent ślubny kategorii: 5,0/5 - 194 opinie klientów