Filtr

Prezenty ślubne

Prezenty są częścią każdej uroczystości weselnej. Znajdziesz wiele oryginalnych i praktycznych prezentów ślubnych, które sprawią wiele radości młodej parze. To, czy wolisz podarować parze przydatny prezent ślubny przeznaczony dla rodziny, czy też kupić sentymentalny prezent na długie lata, zależy od Ciebie.

na stronę

Oryginalne prezenty na Ślub

Ślub to dzień w którym mężczyzna i kobieta przysięgają przed Bogiem i swoimi bliskimi, że chcą pozostać razem przez całe życie. Kochają się, nauczyli się sobie ufać i postanawiają żyć razem. Jest to także wyjątkowa chwila dla rodziny państwa młodych i przyjaciół, oni także pragną uczcić ten dzień w szczególny sposób, a także podarować nowożeńcom wyjątkowy prezent, który będzie im przypominał o tym dniu. Na weselu panna młoda i pan młody uroczyście obchodzą swoje małżeństwo we wspólnocie kościelnej, jednocześnie ogłaszają, że chcą się pobrać w wierze w Boga. W czasie ceremonii ślubnej panna młoda i pan młody otrzymują Boże błogosławieństwa i ochronę, zarówno przez Boga jak i bliskich. Ślub to najlepszy dzień w życiu dwojga osób. Dlatego też prezenty ślubne powinny być czymś wyjątkowym. Najbardziej emocjonalne prezenty ślubne to takie, które osładzają wspomnienia ich najwspanialszego dnia ślubu, takimi pomysłami na prezent są obrazki srebrne z wizerunkami świętych oraz ramki na zdjęcia, o tematyce religijnej. Prezenty personalizowane to wspaniała niespodzianka na przyjęcie weselne, wartość takiego prezentu będzie jeszcze większa, warto więc jest pomyśleć nad życzeniami lub krótką modlitwą dla pary młodej w formie grawera. Szczególnie popularne są oryginalne lub nietypowe pomysły na prezent, pod warunkiem, że są osobiste i pasują do młodej pary takimi prezentami są medaliki, jest to pamiątka na długie lata.

Prezenty Ślubne w sklepie AnKa Biżuteria

Dla Kościoła małżeństwo jest sakramentem. Zgodnie z katolickim rozumieniem wiary jest to znak przymierza między Chrystusem a Kościołem, podaruj więc atrakcyjne prezenty na ślub, które możesz nawet spersonalizować imionami lub datą ślubu młodej pary, a także życzeniami lub krótką modlitwą. W ten sposób Twój prezent jest znacznie bardziej osobisty i pokazujesz, że zależy Ci na młodej parze. Znalezienie naprawdę oryginalnych prezentów ślubnych nie zawsze jest łatwe. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Państwa różnorodne i oryginalne pomysły na prezenty ślubny, są to ramki na zdjęcia i obrazki srebrne o tematyce religijnej, taka pamiątka ma wartość samą w sobie. Przeglądając nasz sklep internetowy, możesz zainspirować się niezwykłymi pomysłami na prezenty, które wykraczają daleko poza listę życzeń ślubnych, są to nie tylko piękne ozdoby wystroju wnętrza, ale także niezapomniana pamiątka, która posłuży na długie lata. Grawer, którym można spersonalizować prezent, nada Twojemu prezentowi ślubnemu dodatkowej wartości. Stale poszerzamy nasz asortyment z wielką starannością i oczywiście zwracając uwagę na najnowsze trendy, dlatego w naszym sklepie znajdziesz również medaliki na prezent ślubny dla pary młodej, wykonane z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. Niezależnie od tego, czy są to drobne upominki w formie medalika, wspaniałe dekoracje takie jak ramki na zdjęcia lub srebrne obrazki, czy niecodzienne pomysły na prezent dla drogiej Pary Młodej, tutaj znajdziesz wysokiej jakości prezenty, które są godne uroczystej okazji zaślubin i będą pamiątką na długie lata.
Średnia ocena prezentów ślubnych kategorii: 5,0/5 - 199 opinie klientów.