Obrazek dla dziecka

Obrazki srebrne o tematyce religijnej jako prezent dla dziecka, są cennym towarzyszem w codziennym życiu, dodają siły lub pocieszenia, odwagi i otuchy, warto więc sprawić dziecku radość, kupując srebrny obrazek z naszego sklepu.

Obrazek dla dziecka o tematyce religijnej

Srebrny obrazek to klasyczna pamiątka, która nie wychodzi z mody pomimo upływu lat, dzieje się tak, ponieważ są one niezwykle trwałe i mogą towarzyszyć nawet dorosłemu już dziecku. Symbole chrześcijaństwa znane są wielu ludziom dzięki wieloletniej tradycji. Obrazki srebrne odwołują się do popularnych motywów religijnych, przedstawiają Świętą Rodzinę, Matkę Boską lub inne postacie, ich estetyka jest niezwykle dopracowana i dopasowana do niemal każdego wnętrza, jest to symboliczna ozdoba o wymiarze religijnym. Srebrny obrazek to elegancki i bardzo trwały upominek, można go zarówno postawić, jak i powiesić, jest niezwykle delikatny i subtelny, doskonały pomysł na prezent z okazji Chrztu św. czy też I Komunii Świętej. Można go także spersonalizować, będzie pielęgnowany w wieku dorosłym, ponieważ jego jakość i wykonanie sprawią, że obrazki srebrne będą pamiątką na długie lata.

Obrazek dla dziecka w sklepie AnKa Biżuteria

W naszym sklepie obrazki sakralne stanowią pamiątkę, ale też piękną ozdobę pokoju dziecka, dlatego idealnie nadają się na chrześcijańskie święta i okazje, jako wyjątkowy prezent dla dziecka przypominający o chrześcijańskich wartościach i przywiązaniu do religijnej tradycji. Spraw, aby dawanie prezentów było przeżyciem i stwórz w życiu wspomnienie, którego nikt nie może odebrać osobie otrzymującej prezent, wygraweruj datę, krótką modlitwę lub życzenia z własnym podpisem, taki spersonalizowany prezent stanie się jeszcze cenniejszy. Wszystkie nasze obrazki wykonane są z najwyższą starannością, estetyką i dbałością o każdy detal. Każdy obrazek jest wykonany z metalu szlachetnego o nazwie Miro-Silver pokrytego warstwą czystego srebra 999,95. Otrzymany drogocenny metal ma wyjątkowe cechy. Jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie. Doskonale odbijając światło, podkreśla szlachetność srebra i zachowuje swój blask na długo, dlatego jest świetnym prezentem dla dziecka, będzie mu towarzyszył przez całe życie. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą obrazków dla dziecka, szeroka gama wzorów i wizerunków świętych pozwoli na wybór odpowiedniego obrazka, spraw bliskiej osobie radość.

Średnia ocena obrazków dla dziecka kategorii: 5,0/5 - 198 opinie klientów