Aniołki - AnKaBizuteria.pl

pamiątki aniołki

Anioły to fascynujące istoty wykraczające poza codzienne życie. Anioły zawsze odgrywały ważną rolę w naszym życiu. O prawie żadnej innej istocie, nie mówi się i nie myśli tak dużo, jak o nich. Aniołowie byli już bardzo obecni w Biblii jako posłańcy Boga, wiele osób wierzy, że towarzyszy mu anioł stróż, który jest zawsze przy nas i chroni naszą duszę.

Postać Anioła

Aniołowie to istoty stworzone na obraz i podobieństwo Boże, które promieniują tym Bożym podobieństwem w wyższym stopniu od nas, stworzeń ludzkich. Jako duchy czyste, wolne od materii, nie są tak jak nasze dusze, uwiązane ani ograniczone przestrzenią. Poruszają się z szybkością myśli, więc mogą czynić o wiele więcej, niż my jesteśmy zdolni. Jako istoty duchowe nie są widzialni, mogą być przy nas w każdej chwili, ale my tego nie odczuwamy, chociaż one czuwają nad nami. Aniołowie towarzyszą ludziom na ziemi tak, jak towarzyszą Bogu w niebie. Chyba każdy z nas zna modlitwę „Aniele Boży”, a wielu ma w domu obrazek, który otrzymał na pamiątkę uroczystości przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej z aniołem stróżem, opiekującym się dzieckiem. Aniołowie to namiastka nieba, które może się stać naszym udziałem, decydując się na zakup obrazów z aniołami w sklepie AnKa Biżuteria.

Obrazki srebrne aniołki w sklepie AnKa Biżuteria

Modlitwy, refleksja i pozytywne myśli powinny pomóc nawiązać kontakt z własnym aniołem stróżem. Prawdopodobnie stąd pochodzi myśl, że zdjęcia, obrazy aniołów mają korzystny wpływ na widza i promieniują czymś uspokajającym. Z obrazkami srebrnymi z naszego sklepu możesz stworzyć magiczną atmosferę oraz uszczęśliwić swoich bliskich, będzie to niepowtarzalny pomysł na prezent dla każdego nie zależnie od wieku czy płci. Srebrne obrazki o tematyce sakralnej z wizerunkami aniołów, to doskonała pamiątka na chrzest, pierwsze urodziny, komunie, wesele czy dzień ślubu, o wysokiej jakości wykonania i estetyce. Obrazy z wizerunkiem aniołów dają poczucie bezpieczeństwa, a także stanowią szczególną pomoc jako wstawiennictwo podczas modlitwy. Obrazki z aniołami to przedmioty, które zawsze elegancko prezentują się w każdym domu lub mieszkaniu, nadając im niepowtarzalnego charakteru, można je spersonalizować, decydując się na grawer, będzie to wyjątkowy prezent na długie lata.
Średnia ocena obrazków z wizerunkiem aniołów kategorii: 5,0/5-86 opinie klientów.