obrazy z wizerunkiem Jezusa Chrystusa

Pan Jezus jest Synem Bożym od wieczności. On sam jest wiecznym Bogiem, stwórcą nieba i ziemi, centrum wszelkiego istnienia, alfą i omegą, pierwszym i ostatnim. Posiadamy bogatą kolekcję obrazków srebrnych o tematyce sakralnej przedstawiających wizerunki Jezusa Chrystusa. Obrazy stanowią doskonałą pamiątkę lub prezent na Bierzmowanie, Ślub, Rocznicę, a także okazję Chrztu Św. Roczku lub Pierwszej Komunii Świętej.

Postać Jezusa Chrystusa

Jezus urodził się około 6 roku p.n.e. kilka lat przed śmiercią Heroda Wielkiego, dorastał w Nazarecie. Jego matka miała na imię Maria, a jego ojciec był stolarzem-Józef. Kiedy Jezus miał około 30 lat, upublicznił swoje przesłanie o bliskim królestwie Bożym, Jezus cierpiał za grzechy świata i został za nie ukrzyżowany. Dał każdemu dziecku Bożemu dar skruchy i przebaczenia. Tylko dzięki Jego miłosierdziu i łasce można być zbawionym. Jego późniejsze zmartwychwstanie przygotowało drogę dla wszystkich do przezwyciężenia śmierci fizycznej, wydarzenia te znane są jako Zadośćuczynienie. Jezus Chrystus wybawia nas od grzechu i śmierci, dlatego jest dosłownie naszym Zbawicielem i Odkupicielem. Fakt, że Jezus jest jednocześnie prawdziwym Bogiem i prawdziwym człowiekiem, jest nie tylko faktyczną prawdą dla chrześcijan, ale prawdą zbawienia, bo tylko wtedy, gdy Bóg wszedł w nasze ludzkie ciało i krew, odkupił nas w naszym człowieczeństwie i skończeniu. Cały człowiek nie zostałby odkupiony, gdyby Jezus sam nie był w pełni człowiekiem, jako osoba został ukształtowany przez otwartość na wolę Ojca i służbę ludziom, zaniósł tę myśl o służbie Ojcu i ludowi aż do śmierci na krzyżu. Jezus Chrystus jest Zbawicielem świata i Synem Bożym, On jest naszym Zbawicielem. Każda z tych etykiet sugeruje prawdę, że Jezus Chrystus jest jedynym sposobem, w jaki możemy ponownie żyć z naszym Ojcem Niebieskim. Chrześcijanie żyją z relacji z Jezusem Chrystusem. Ponieważ jest Bogiem i człowiekiem w jednej osobie, pozwala człowiekowi odnosić się do niego, a tym samym do boskości.
Historia człowieka jest jednocześnie historią relacji między Bogiem a człowiekiem. Ta historia relacji staje się historią zbawienia poprzez wzajemne zbliżenie. Pewnego dnia Jezus Chrystus powróci, by rządzić ziemią w pokoju przez tysiąc lat, Jezus Chrystus jest Synem Bożym i będzie naszym Panem na zawsze, dlatego obrazy z Jego wizerunkiem stanowią tak ważny aspekt w naszym życiu Chrześcijańskim.

Obrazy z wizerunkiem Jezusa Chrystusa w sklepie AnKa Biżuteria

Określenie Jezus Chrystus jest zarówno imieniem, jak i tytułem. Zawiera imię „Jezus”, które było bardzo powszechne w Palestynie za jego czasów, ale także tytuł „Chrystus”: Jezus jest Chrystusem, Mesjaszem posłanym przez Boga i namaszczonym Duchem Świętym, wypełnieniem nadziei Starego Testamentu. W Nim Bóg spełnił swoją obietnicę i posłał Zbawiciela świata. Obrazy z wizerunkiem Jezusa Chrystusa mogą służyć nie tylko za piękną ozdobę każdego domu, plebani, czy też kościoła, może także służyć jako przypomnienie o modlitwie, ponownym wspominaniu Pana lub jeszcze większym naśladowaniu Chrystusa. Obrazy z Jezusem Chrystusem są doskonałym pomysłem jako pamiątka chrztu, komunii czy też bierzmowania, ale również będą oryginalnym prezentem na każdą okazję, a możliwość dodania personalnej dedykacji w formie grawera nada upominkowi osobistego charakteru.
Średnia ocena obrazków z wizerunkiem Jezusa Chrystusa kategorii: 5,0/5-99 opinie klientów.