Filtr

Kategorie
Dostępność

prezenty na chrzciny

Czy chciałbyś podarować naprawdę wyjątkowy prezent na chrzest, który na długo zapadnie w pamięć i sprawi, że rodzice i dzieci się uśmiechną? Wybierz prezent na Chrzest Święty z osobowością, będzie to wspaniała pamiątka na długie lata.

Prezenty na Chrzest Święty

Chrzest jest pierwszym sakramentem udzielonym członkowi kościoła. Zarówno w wierze katolickiej, jak i protestanckiej rytuał chrztu symbolizuje przystąpienie do wspólnoty kościelnej. Dziecko jest przyjmowane do kościoła przez zanurzenie lub polewanie go wodą. Rodzice zobowiązani są do kształtowania wychowania w sensie religijnym, do przekazywania dziecku odpowiednich wartości na jego drodze życiowej. Jest to także okazja, by obdarować dziecko wyjątkowym prezentem, który będzie mu towarzyszył przez długie lata, a może i na zawsze. Prezenty i drobne upominki to po prostu część uroczystości, najpopularniejsze prezenty na chrzciny to:
-Biżuteria do chrztu jest popularnym prezentem od rodziców lub rodziców chrzestnych i jest dostępna zarówno w szlachetnym złocie, jak i nowoczesnym srebrze, w zależności od gustu. Biżuteria dziecięca przeznaczona jest dla osoby ochrzczonej podczas chrztu, ale w zależności od doboru biżuterii może mu towarzyszyć również latami. Wielu dorosłych nadal czasami nosi medaliki lub krzyżyki ze swojego chrztu.
-Ramki na zdjęcia, są klasycznym pomysłem na prezent, każdy chce uwiecznić dzień Chrztu Świętego bliskiej osoby, dzięki oryginalnym ramkom na zdjęcia, taka chwila zostanie zachowana z nami na dłużej i można się nią cieszyć każdego dnia.
-Obrazki z wizerunkami świętych oraz innymi postaciami, są piękną ozdobą każdego domu, czy też mieszkania. Taka ozdoba będzie piękną pamiątką przez lata dla osoby przyjmującej chrzest, ale także wspaniałym obiektem wystroju wnętrza.

Prezenty na Chrzest Święty w sklepie AnKa Biżuteria

Chrzest, pierwszy i podstawowy sakrament, zapewnia ochronę i bezpieczeństwo, za którymi tęsknią wszyscy ludzie. Zewnętrznie oznacza to, że ktoś zostaje przyjęty do wspólnoty kościoła. Wewnętrznie oznacza zaś, że osoba należy do Jezusa Chrystusa i że siły zła nie mają już żadnej mocy. W naszym sklepie można znaleźć wysokiej jakości pamiątki na tę wyjątkową okazję, ponieważ prezenty i drobne upominki to po prostu część uroczystości, w sklepie AnKa Biżuteria możesz znaleźć kilka pomysłów na prezent dla osoby przyjmującej ten sakrament. Nasz sklep oferuje medaliki, obrazki i ramki na zdjęcia idealne na prezent z okazji Chrztu Świętego, zadbaliśmy o to, by każda nasza pamiątka tego wielkiego dnia została wykonana z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół, by przyjmujący sakrament mógł cieszyć się nią na długo. Ramki na zdjęcia czy też obrazki mają możliwość wykonania grawera-cytat, data, czy też krótka modlitwa będzie dodatkowym atutem, ale także zwiększy wartość naszego prezentu. Wybór biżuterii jest ostatecznie kwestią gustu. Zwykle prezentowane są medaliki lub krzyżyki wykonane ze złota, lub srebra. Bogata oferta naszego sklepu z pamiątkami na Chrzest Święty pozwala na wybór tego odpowiedniego prezentu dla każdego, w zależności od gustu czy preferencji, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Średnia ocena prezentów na Chrzest Święty kategorii: 5,0/5 - 197 opinie klientów.