medalik na prezent komunijny

Komunia to wyjątkowa okazja nie tylko dla dzieci, ale dla całej rodziny, udzielając dziecku błogosławieństwa, kiedy po raz pierwszy przyjmuje Ciało i Krew Chrystusa, pragniemy pokazać, że wiara ma dla nas istotne znaczenie. Większość osób nie tylko chce uczestniczyć w I Komunii Świętej bliskiej osoby, ale także podarować dziecku wyjątkowy prezent, który będzie mu towarzyszył w życiu jako symbol wiary.

Medaliki wysokiej jakości na I Komunię Świętą

Pierwsza Komunia Święta jest ważnym wydarzeniem nie tylko dla przyjmujących ten sakrament, ale także dla ich rodzin i całej wspólnoty parafialnej. W tym dniu po raz pierwszy młodzi ludzie przyjmują Eucharystię, czyli zgodnie z wyznawaną przez siebie wiarą prawdziwe ciało i krew Chrystusa pod postacią chleba. Komunię należy zaplanować z wielką dbałością o szczegóły i wybrać prezent dla przyjmującego sakrament Pierwszej Komunii Świętej, który będzie towarzyszył dziecku przez całe życie i będzie emanował silną symboliczną mocą. Dla każdego młodego człowieka w tym dniu jest bardzo ważny sakrament, ale także odświętny strój i biżuteria, jaką włoży w tym niezapomnianym dniu. W sklepie AnKa Biżuteria posiadamy bogatą ofertę biżuterii srebrnej, pozłacanej, a także złotej komunijnej dla chłopców i dziewczynek. Oferujemy wysokiej jakości medaliki i krzyżyki komunijne, nasza biżuteria jest wykonana z wysokiej próby srebra 925, oraz złota próby 585, dzięki czemu taki medalik bądź krzyżyk będzie służył przez długie lata.

Medaliki na I Komunię Świętą w sklepie AnKa Biżuteria

Pierwsza Komunia Święta to dla rodziców szansa i przypomnienie o tym, że powinni oni karmić swoje dziecko tymi samymi wartościami i prawdami, którymi karmi nas Bóg. To właśnie rodzice mają być pierwszymi świadkami tego, że Bóg każdego z nas doskonale rozumie i nieodwołalnie kocha. Komunia Święta jest sakramentem, symbolicznie przyjmującym młodego człowieka do grona tych, którzy bezpośrednio obcują z Bogiem. Pierwsza Komunia Święta to bardzo szczególny etap w życiu wielu dzieci, ponieważ oznacza oddanie się wierze katolickiej i jest ważnym krokiem w dorosłe życie. Ta wyjątkowa okazja wymaga oczywiście również pięknych i odpowiednich pomysłów na prezent. Propozycje w naszym sklepie są szeroką gamą kształtów, realistycznych, perfekcyjnie wykonanych medalików z wizerunkiem świętych oraz form, pozwalających na przekazanie drugiej osobie nie tylko swoich uczuć, ale również ważnych, chrześcijańskich wartości, będzie to odpowiednia biżuteria na I Komunię Świętą dla dziewczynek, jak i chłopców.
Średnia ocena medalików na I Komunię Świętą kategorii: 5,0/5 - 162 opinie klientów