Obrazki na prezent chrztu

Wyjątkowa i wzruszająca ceremonia, obchodzona zwykle w najbliższym gronie rodziny, stanowi miłe wspomnienie dla ochrzczonych i wszystkich obecnych. Oczywiście chcesz podarować ochrzczonym miłą pamiątkę z wyjątkowej uroczystości w postaci prezentu, spraw by taki prezent był pamiątką na długie lata.

Obrazki jako prezent na Chrzest Święty

Chrzest to rytuał religijny, nie tylko w religii chrześcijańskiej. Chrzest to wejście dziecka w życie chrześcijańskie, ten moment należy odpowiednio uczcić, a zaproszeni goście i krewni pragną ofiarować dziecku prezent, który będzie miał znaczenie symboliczne, a także będzie pamiątką na długie lata. Spersonalizowane prezenty na chrzest są rodzajem hołdu dla nowego życia w naszej społeczności. Większość obrazków można powiesić, ale także postawić dzięki specjalnej podstawce każdy, kto chce, aby jego prezent nabrał niepowtarzalnego charakteru, zdecyduje się spersonalizować obrazek przy pomocy grawera, taki prezent na pewno będzie miała większą wartość sentymentalną dla osoby obdarowanej. Obrazki na chrzest to bardzo osobiste powitanie w życiu każdego dziecka, będą stanowiły pamiątkę na długie lata, a także będą piękną ozdobą każdego pomieszczenia. Jest to wyjątkowy dzień dla przyjmującego ten sakrament, ale również dla osób jej najbliższych, obrazek srebrny będzie wspaniałym pomysłem na prezent, który przypomni o tym wyjątkowym wydarzeniu.

Obrazki na Chrzest Święty w sklepie AnKa Biżuteria

Chrzest to jedna z najstarszych tradycji wiary chrześcijańskiej, w trakcie której dziecko, a nawet dorosły, otrzymuje od Boga błogosławieństwo i jest uroczyście przyjmowane do wspólnoty kościelnej. Jest to także okazja, by obdarować bliską osobę prezentem, który będzie stanowił pamiątkę tego wielkiego dnia. Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu na chrzest dla chłopca, czy dziewczynki, dla małego dziecka czy starszego dziecka, ważne jest, abyś prezentem na chrzest pokazał, jak ważne jest dla Ciebie dziecko i szczególna okazja chrztu. Obrazki ze sklepu AnKa Biżuteria będą wspaniałym pomysłem na prezent, ponieważ odznaczają się wysoką jakością i estetyką wykonania, każdy nasz obrazek z wizerunkiem świętych lub postacią będzie stanowił niepowtarzalny prezent o klasycznej formie. Kupując obrazek srebrny, życzenia będą na zawsze upamiętnione, krótki grawer na srebrnym obrazku będzie niepowtarzalny. Życzenia czy też modlitwa będą świadczyć o powadze tego wydarzenia, osoba przyjmująca sakrament Chrztu Świętego będzie miała taką pamiątkę na zawsze.
Średnia ocena obrazków na chrzest kategorii: 5,0/5 - 97 opinie klientów.