Medaliki

Filtr

Dostępność

  Medalik na rocznicę

  Medalik na rocznicę to biżuteria, która może stanowić subtelną ozdobę, ale przede wszystkim nieść ze sobą ważne przesłanie, to zaufanie Bogu i jego decyzjom. Nosząc medalik, człowiek zyskuje przekonanie, że nie jest sam na świecie i może prosić o pomoc i wsparcie Boga lub innych świętych.

  Medalik na rocznicę jako wyjątkowa biżuteria

  Miłość to dar od Boga, który należy stale pielęgnować poprzez dochowanie małżeńskiej przysięgi, wzajemny szacunek, rozmowę, ale także należy docenić obecność drugiej osoby w naszym życiu, czasami sprawiając drobne upominki. Taką okazją jest rocznica, niezależnie od tego, czy jest to ślub, przełomowe urodziny czy rocznica założenia firmy, medalik to idealny wybór na drobny, ale symboliczny i ważny, podarunek. Medalik może prezentować wizerunek Matki Boskiej, Matki Boskiej z Jezusem lub innych świętych i patronów. To biżuteria, która łączy w sobie elementy ozdobne i religijne, dlatego jest tak chętnie wybierana na prezent dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Obok krzyżyka, medalik jest najczęściej wybieranym przez chrześcijan symbolem wiary, ich posiadanie świadczy o przywiązaniu do religii. Są rewelacyjną pamiątką na wiele lat, która pozwala w nienachalny sposób upamiętnić ważne chwile w życiu każdego chrześcijanina, warto by rocznicę uczcić tak wyjątkowym pomysłem na prezent.

  Medalik na rocznicę w sklepie AnKa Biżuteria

  Wszystkie dewocjonalia w naszym sklepie są wytrzymałe, trwałe i zachowują swój piękny połysk przez długie lata. Nasze medaliki prezentują się niezwykle elegancko, łącząc w sobie klasyczne biblijne wizerunki z nowoczesnym i trwałym designem, są idealne na prezent dla bliskich, ale również biżuterią do noszenia na co dzień dla podkreślenia wiary i przynależności do wspólnoty Kościoła. Wybierając prezent dla bliskich, zawsze warto zdecydować się na coś oryginalnego, a taki na pewno będzie dobrze dobrany medalik z naszego sklepu. Wykonane z najwyższą starannością i najlepszej jakości materiałów, przedstawiają istotne symbole religijne wiary chrześcijańskiej, a także będą piękną i trwałą ozdobą z okazji rocznicy na długie lata, stanowiąc wartościowy i pamiątkowy charakter.

  Średnia ocena medalików na rocznicę kategorii: 5,0/5 - 179 opinie klientów