obrazki Święta Rodzina

Pan Bóg zaprasza, by spojrzeć na Świętą Rodzinę: na Maryję, Józefa i Jezusa, i odnaleźć w niej siebie i swoją rodzinę. Dzisiaj warto modlić się za swoją rodzinę.

na stronę

Znaczenie rodziny we współczesnym świecie

Bez wątpienia, oprócz klasycznego ideału rodziny, pojawiło się wiele innych form rodziny i związków, ważne jednak jest, aby dzieci dorastały w wartościach, które są najważniejsze, takie jak lojalność i rzetelność, aby mogły doświadczyć miłości i bezpieczeństwa. Święta Rodzina z Nazaretu w żaden sposób nie odpowiadała ideałowi rodziny XIX wieku. Może się wydawać, że chrześcijańskie wartości rodzinne są zapominane, dlatego tak ważne jest, aby Święta Rodzina pojawiała się co najmniej raz w roku, żeby celebrować ważne dni, np. podczas świąt, tak jak chciał tego Bóg. W ten sposób odkrywamy, że ten rodzinny ideał, który charakteryzuje się miłością, lojalnością i troską, odbija się echem w naszych sercach, a także w sercach wielu młodych ludzi.
Pośród całej naszej niepewności przychodzimy do Jezusa Chrystusa, Syna Bożego, który stał się częścią ludzkiej rodziny, i wołamy do Niego:
,,Kyrie
Panie Jezu Chryste,
- Syn Boży wyrósł jako dziecko w rodzinie ludzkiej. Panie, miej litość.
- Uświęcasz nasze rodziny swoim przykładem jako dziecka i młodości w rodzinie. Chryste, zmiłuj się.
- Od wieków we wspólnocie rodziny boskiej, archetyp dla wszystkich naszych ludzkich społeczności. Panie, miej litość."
W niedzielę po Bożym Narodzeniu Kościół katolicki obchodzi święto Świętej Rodziny, a Pan Bóg Nas zaprasza, by spojrzeć na Świętą Rodzinę: Maryję, Józefa i Jezusa i odnaleźć w niej siebie i swoją rodzinę, dlatego w tym dniu szczególnie warto pomodlić się za swoją rodzinę.

Obrazki z wizerunkiem Świętej Rodziny w sklepie AnKa Biżuteria

Obrazki z wizerunkiem Świętej Rodziny niosą przesłanie, które niesie chrześcijaństwo, mają pomóc w codziennej modlitwie w intencji godnego, rodzinnego życia. Obrazki ze Świętą Rodziną w naszym sklepie odznaczają się starannym wykonaniem i wysoką jakością, takie obrazy o tematyce sakralnej ze Świętą Rodziną powinny być naturalną ozdobą w polskich, katolickich domach. Wiara chrześcijańska to solidny fundament, warto, jest więc przypominać sobie o niej obrazami z wizerunkiem świętych, będą trwałą pamiątką na długie lata. Obrazki ze Świętą Rodziną symbolizują miłość, życie małżeńskie i rodzinne, przypominają, że pomiędzy wszystkimi małżonkami powinien znajdować się Bóg. Srebrne wizerunki świętych o tematyce sakralnej z wizerunkiem Świętej Rodziny to bogata oferta w sklepie AnKa Biżuteria. Srebrne obrazki to doskonała pamiątka z chrztu, 1. urodzin, pamiątka z okazji Pierwszej Komunii Świętej, bierzmowania, ślubu czy rocznicy ślubu. Obrazy w kolorze srebrnym w naszym sklepie są gwarancją dobrej jakości wykonania i wysokiej estetyki.
Średnia ocena obrazków Świętej Rodziny kategorii: 5,0/5 - 143 opinie klientów