Święta Rodzina - obrazek srebrny 9/11 cm Grawer gratis! Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Ten obrazek srebrny ma być prezentem dla chrześniaka na Chrzest Święty, mam nadzieję, że będzie on pamiątką na długie lata. Jest solidnie wykonany, ciemna oprawa z drzewa świetnie się prezentuje. Dziękuję

Ocena 

Dostałam ten obrazek srebrny po narodzinach dziecka, jest nie tylko wspaniałą ozdobą naszej sypialni, ale także wyjątkową formą opieki Matki Boskiej. Dziękuję, jakość jest świetna.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Święta Rodzina - obrazek srebrny 9/11 cm Grawer gratis!

Święta Rodzina - obrazek srebrny 9/11 cm Grawer gratis!


Święta Rodzina - obrazek srebrny 9/11 cm Grawer gratis!

3541/6044

Cena (brutto):

160,00 zł

+ koszty wysyłki

Obraz z wizerunkiem Świętej Rodziny 

Grawer do obrazka gratis!

  • Wymiary:  9 cm/11 cm
  • Wprodukowany we Włoszech  , zgodnie z kunsztem i tradycją obróbki metali szlachetnych z załączonym certyfikatem jakości producenta VALENTI co
  • W obrazku znajduje się elegancka nóżka, aby móc postawić obrazek oraz otwór do powieszenia
  • Obrazek wykonany z metalu szlachetnego o nazwie Miro-Silver pokrytego warstwą czystego srebra 999,95 przez włoskiego producenta, .Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy. Jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie. Doskonale odbijając światło podkreśla szlachetność srebra.
  • Obraz zapakowany jest w gustowne, usztywnione pudełko producenta  z powlekanego kartonu.
  • Bezpłatnie na życzenie klienta do produktu dołączamy aluminiową tabliczkę z dedykacją.        Tekst dedykacji należy podać w formularzu zamówienia w polu u góry "Tekst graweru". Wielkość tabliczki, a wraz z nią długość dedykacji ograniczona jest rozmiarem produktu.

Numer katalogowy: 3541/6044

Do kompletu