Srebrne Obrazki na Chrzciny Maryja tuląca Jezusa dewocjonalia Grawer Zobacz większe
Napisz opinię
Srebrne Obrazki na Chrzciny Prezent na chrzciny dewocjonalia Grawer

Srebrne Obrazki na Chrzciny Prezent na chrzciny dewocjonalia Grawer


Srebrne Obrazki na Chrzciny Prezent na chrzciny dewocjonalia Grawer

Cena (brutto):

110,00 zł

+ koszty wysyłki

Maryja tuląca Jezusa -dewocjonalia srebrne-Prezent na Chrzest, Komunię, Roczek, Ślub, Prymicje, Urodziny.  Srebrne obrazki na Prezent na Chrzest Komunię Roczek Ślub Prymicje Urodziny z grawerem

Bardzo atrakcyjna cena! Obrazek Srebrny Chrzest

Wymiary: 11 cm*9 cm

strona produktu: https://www.ankabizuteria.pl/dewocjonalia-obrazki-srebrne/maryja-tulaca-jezusa-dewocjonalia-srebrne-prezent-na-chrzest-komunie-roczek-slub-prymicje-urodziny

Srebro próba 925

Obrazek jest zapakowany w firmowe eleganckie pudełeczko .

Wyprodukowany przez renomowaną włoską firmę LUXURY VALENTI co

Obrazek przedstawiąjący Maryję z Dzieciątkiem przy sercu - jakżesz wymowny i piękny obraz z przesłaniem. Obrazek jest ze srebra świecącego i matowego.

Przepiękny obrazek wykonany z dwuwarstwowego metalu: aluminium i srebra. Zewnętrzna warstwa srebra została pokryta specjalnym lakierem w celu zabezpieczenia go przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi, dzięki czemu nie będzie śniedział. Tył obrazka wykonany z najwyższej jakości wysokolakierowanego drewna. Obrazek można powiesić i postawić na komodzie.

Obrazek importowany z WŁoch produkcja: luxury valenti co.

Nieprzemijająca pamiątka z okazji Chrztu,Pierwszych Urodzin, Komunii i Ślubu, Rocznicy, Prymicji itp., wspaniały pomysł na pamiątkę. Srebrne obrazki na chrzciny czy komunię z grawerem to świetny pomysł na prezent od chrzestnej czy chrzestnego. Idealny Prezent na chrzciny.

Uwaga teraz grawer Gratis!

Do kompletu

Inni klienci oglądali również: